حماسه 9 دی، عبرت فتنه گران، عزت بصیرت پیشگان

بسمه تعالی

حماسه 9 دی، عبرت فتنه گران، عزت بصیرت پیشگان

نهم دی ماه روز تجدید عهد دیرینه امت اسلامی ایران با اهل بیت پیامبر(ص) و روز جوشش خون پاک حسینی(ع) در رگ‌های آحاد ملت بزرگ ماست. روز نمایش امواج بلند عشق و محبت حسینی(ع) در ژرفای دل‌های پاک پیر و جوان و زن و مرد این مرز و بوم است. بی‌تردید اعتقاد عمیق به انقلاب عاشورا، سنگری مستحکم در حفاظت و حراست از اسلام ناب محمدی(ص) در کشور ماست، اسلامی که پایه‌های استقلال و سربلندی و اقتدار نظام را برای همیشه بیمه و تثبیت نموده است و عزت ملی ما را پایدار و ماندگار ساخته است و امت را در محوری ترین اهدف نظام از جمله استکبارستیزی استوار نموده است‌.امسال بار دیگر میثاق 20 میلیونی مردم اقصی نقاط جهان از جمله ایران اسلامی را در روز اربعین سید و سالار شهیدان حسین بن علی (ع) در کربلای معلی و پیاده روی حرم تا حرم شهر قم را به نظاره نشستیم که این خود نشان از پیوند مستحکم مردم با ولایت داردو مردم امروز سنگربانانِ حریم ولایتند.

فتنه ای که پس از انتخابات سال 1388 روی داد،یکی از چالشهای اساسی، پس از پیروزی انقلاب اسلامی محسوب می شود که به توطئه استکبار و همراهی عوامل سرسپرده داخلی در تحقق خواسته ها و طراحی های از پیش تعیین شده آمریکا و اسراییل شکل گرفت و فتنه گران در میدان دشمن به خوبی ایفای نقش کردند و اصحاب فتنه با نادیده گرفتن رآی و نظر مردم و عدم تمکین به قانون با ترغیب به تجمع و آشوب و موضع گیری در برابر نظام جمهوری اسلامی ایران، ظلمی بزرگ و نابخشودنی بر نظام و ملت ایران
 روا داشتند.

دشمنان با بهره گیری از تمام تجارب گذشته وارد عرصه شدند و برای براندازی این نظام مقدس، آخرین یافته ها و ترفندهای خود را به کارگرفتند تا به زعم خودشان کار را یکسره کنند که در این میان حضور برخی سفارتخانه های غربی، رسانه های بیگانه، عوامل آموزش دیده منافقین، سلطنت طلب ها و بهاییان در صحنه آشوب و هدایت تجمعات و آشوبهای خیابانی از اقدامات عیان آنها در صحنه داخلی بود. پیوند عوامل داخلی با بیگانگان و همراهی با آنها به جایی رسید که علاوه بر صدمات مادی، آسیبهای فراوانی به ارزشهای دینی و اسلامی وارد ساخت، حرمت شکنی ها یکی پس از دیگری انجام شد، از پاره کردن تمثال مبارک حضرت امام خمینی(ره)  و آتش زدن مساجد و پایگاه های مردمی و شعارهای حمایت از آمریکا گرفته تا حرمت شکنی بزرگ عاشورا، یعنی آتش زدن خیمه امام حسین(ع)  و رقص و پایکوبی در خیابانها در روز عاشورا.

در این موقعیت عمق بصیرت الهی رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی)، آگاهی بخشی و حضور به موقع و آگاهانه مردم چشم فتنه را کور کرد و ملت در واکنشی کوبنده و سنگین به ناگاه خروشید و طومار ایادی استکبار و فتنه گران را در هم پیچید و با روشن شدن خباثتها و جنایتهای پلیدان زمان، ثابت کرد که نسبت به حرمت شکنی ها و هتک ارزشها ساکت نمی مانند و 9 دی در تاریخ ماندگار خواهد شد.

حماسه 9 دی که میثاق امت و رهبری و اوج بصیرت و دشمن شناسی مردم محسوب می شود؛ این واقعیت را بر همگان
 ثابت کرد که مردم با حمایت از ولی زمان خویش و با تشخیص حق از باطل نسبت به مسائل پیرامونی و تهدیدات دشمنان حساس بوده و در دفاع از ارزشها پایدار و استوار خواهند بود و در صورتی که فتنه گران و برخی حامیان آنها بخواهند شیطنت کنند آنها را منکوب خواهند ساخت. امروز برخی تلاش می کنند با همه جنایتی که در سال 88 از جانب سران و اصحاب فتنه صورت پذیرفت چهره کریه آنها را تطهیر کنند و زمینه بازگشت و حضور آنها را در جامعه فراهم آورند. مصاحبه برخی افراد، محتوا سازی های جهت دار  وب سایت ها و وبلاگها و شبکه های مجازی وابسته به غرب و اظهار نظر های معنا دار برخی مسئولین در حمایت از فتنه گران همه گواه این مطلب است... البته هوشیاری و بصیرت مردمی و برکت خون هزاران شهید انقلاب اسلامی و دفاع مقدس نخواهد گذاشت که این تلاشها به ثمر نشیند و اجازه هیچ تحرکی به آنها نخواهد داد.

«ان تنصرواا... ینصرکم و یثبت اقدامکم»

والسلام علیکم و رحمت ا... و برکاته

9 دی ماه 1392

روابط عمومی و تبلیغات ناحیه مقاومت بسیج گلپـایگـان

/ 0 نظر / 34 بازدید